Mūsų Paslaugos

Transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės draudimas

Tai yra privalomas vairuotojų civilinės atsakomybės draudimas, kuriuo apdraudžiama Jūsų arba kitų asmenų, kurie vairuoja Jūsų apdraustą transporto priemonę, civilinė atsakomybė. Žala atlyginama tais atvejais, kai dėl Jūsų kaltės yra apgadinamas kitiems asmenims priklausantis turtas arba eismo įvykyje nukenčia žmonės.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

 • Geriausias draudimo variantas atitinkantis Jūsų poreikius;
 • Esant daugiau automobilių, bus suderinta speciali kaina visiems automobiliams;
 • Datų ir terminų suderinimas, kad draudimu reiktų rūpintis kartą per metus;
 • Teisingos sutarties sudarymas;
 • Atsiskaitymų priežiūra;
 • Konsultacija draudimo klausimais;
 • Žalos atlyginimo tvarkymas, atsitikus eismo įvykiui.
Draudimo brokeris Driežas
Driežas draudimo paslaugos

Transporto priemonių valdytojų savanoriškasis (Kasko) draudimas

Kasko – tai savanoriškas transporto priemonės draudimas, atlyginantis nuostolius Jūsų automobiliui, net ir tada, kai buvote eismo įvykio kaltininkas arba jis buvo apgadintas, net ir nesant kaltininkui. Į nuostolių sąvoką įeina: eismo įvykiai (avarijos), transporto priemonės vagystės ar apiplėšimai, trečiųjų asmenų tyčinės veikos, stichinės nelaimės, ir kiti nenumatyti įvykiai.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

 • Geriausias draudimo variantas atitinkantis Jūsų poreikius ir tik Jums reikalingas sąlygas;
 • Esant daugiau automobilių, bus suderinta speciali kaina visiems automobiliams;
 • Vienos Kasko sutarties sudarymas visiems automobiliams;
 • Datų ir terminų suderinimas, kad draudimu reiktų rūpintis kartą per metus;
 • Teisingos sutarties sudarymas;
 • Atsiskaitymų priežiūra;
 • Konsultacija draudimo klausimais
 • Žalos atlyginimo tvarkymas, atsitikus eismo įvykiui.

Įmonės turto apgadinimas po įvairių nelaimių, kaip pavyzdžiui, gaisras, audra, įmonei atneša didžiulius materialinius nuostolius. Sutrikdomas verslo procesas, kadangi visi ištekliai yra skiriami ne paslaugai ar prekei kurti, o atstatyti turtui padarytą žalą. Apsidraudžiant turto draudimu, galėsite būti ramūs, jog Jūsų verslas nepatirs šio šoko. Apsaugoti galite : įmonės pastatus, statinius, įrenginius, žaliavas, prekes ir kitą turtą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

 • Reklaminių stendų, pinigų kasoje ar seife draudimas;
 • Papildomas draudimas liekanų tvarkymų ir ekspertų samdymo išlaidoms padengti;
 • Papildomų investicijų draudimas;
 • Darbuotojų turto draudimas;
Tavo patikimis draudimo brokeris Driežas
Driežas visos draudimo paslaugos vienoje vietoje

Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas

Pagal įstatymą, įmonė, vykdydama savo veiklą yra atsakinga už padarytą žalą turtui, gyvybei ar sveikatai tretiesiems asmenims (klientams, praeiviams ir pan). Dažnai net nesusimąstoma, kokia iš tiesų atsakomybė gali tekti įmonei, tad net ir paprastas paslydimas ant šlapių grindų gali tapti pretekstu būti paduotiems į teismą. Kad apsisaugotume nuo galimų netikėtumų, patariame įsigyti civilinės
atsakomybės draudimą, kuris apsaugos nuo žalos, įvykusios dėl : valdomų pastatų ar patalpų, gaminamos produkcijos, vykdomos veiklos ir kitų rizikų.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

 • Žalos nustatymas ir atlyginimas;
 • Įmonės atstovavimas teisme;
 • Teisininkų ir advokatų pagalba.

Verslo nutrūkimo draudimAS

Kartu su įmonės turto draudimu, siūloma įtraukti ir verslo nutrūkimo draudimą, siekiant išsaugoti įmonės įsipareigojimus mokėti bankams, darbuotojams, nuomotojams ir panašiai. Šie mokestiniai įsipareigojimai niekur nedingsta įvykus nelaimėms, tad tokiu būdu įmonės veikla išliks stabili ir apsaugota nuo didesnių nuostolių. Apsidrausti galima nuo: grynojo pelno netekimo, pastovių kaštų išlaidų, kitų individualių finansinių nuostolių.

Visos draudimo paslaugos Driežas
Driežas draudimas privatiems

Kibernetinių rizikų draudimą

Gyvenant skaitmeniniame amžiuje būtina pasirūpinti įmonės kibernetiniu saugumu. Išaugus kibernetinių nusikaltimų skaičiui, patirtą žalą galima kompensuoti specialiu draudimu, kuris apima įmonės turto ir civilinės atsakomybės draudimą (kuomet padengiami ne tik bendrovės turto nuostoliai, bet ir įmonės saugomų trečiųjų šalių asmens duomenų nutekinimo padaryta žala). Įvykus atakai, įmonei bus teikiama ir IT specialistų konsultacija visą parą bei stengiamąsi kuo greičiau atitaisyti padarytą žalą.

Mobilios technikos draudimAS

Ši draudimo rūšis aktuali ūkininkams, žemės ūkio bendrovėms, statybinėms organizacijoms ir kitoms įmonėms, kurios nori apdrausti specialiosios paskirties mašinas (kurios nėra draudžiamos kitu draudimu). Draudžiama ne tik mobilioji technika, bet ir įrenginiai, reikmenys ir atsarginės dalys. Apsidrausti galima nuo eismo įvykių, vandalizmo, stichinių nelaimių, vagysčių ir kitų rizikų.

Driežas visos draudimo paslaugos vienoje vietoje
Draudimo brokeries Driežas

Statybų draudimAS (CAR) privalomASIS ir savanoriškAS

Kiekviena įmonė, vykdydama statybas (tiek statytojas, tiek rangovas) įgauna pareigą apsidrausti privalomu bei civilinės atsakomybės draudimu. Tai padeda užtikrinti visapusišką apsaugą nuo pirmųjų darbų iki pat objekto darbų pabaigos. Į draudžiamų įvykių sąrašą įeina tokie įvykiai kaip: stichinės nelaimės, vagystės, netinkamai atlikti darbai. Civiline atsakomybe apdraudžiami trečiųjų asmenų patirti nuostoliai dėl statybinių darbų.

PAPILDOMAI GALITE APDRAUSTI:

 • Įrenginius bei įrengimus statybų aikštelėse;
 • Statybos mašinas;
 • Išlaidas viršvalandžiams, naktiniam ar šventinių dienų darbui;
 • Išlaidas, patirtas dėl draudžiamo įvykio tvarkymo.

Darbuotojų draudimAI - Kelionių, nelaimingų atsitikimų

Rūpinimasis savo darbuotojais gali paskatinti jų motivaciją rinktis dirbti Jūsų įmonėje. Suteikę savo darbuotojams reikalingą apsaugą tapsite atsakingu ir patraukliu darbdaviu ir išvengsite nemalonių
situacijų, kurių gali pasitaikyti darbo metu.

Kelionių draudimas reikalingas, kuomet Jūsų darbuotojai turi keliauti darbiniais reikalais į užsienį. Apdrauskite savo darbuotojus nuo nelaimingų atsitikimų, bagažo netekimo, civilinės atsakomybės ir kitų galimų rizikų.

Nelaimingų atsitikimų draudimas pasirūpins Jūsų darbuotojo gerove, įvykus nelaimei darbo metu. Susižalojus, netekus darbingumo ar mirties dėl nelaimingo atsitikimo atveju, būsite tikri, jog Jūsų darbuotojas gaus finansinę paramą, kai jos reikės labiausiai.

Driežas draudimo paslaugos
Driežas draudimas privatiems

Krovinių draudimAS

Šį draudimą siūloma rinktis, jeigu dažnai tenka susidurti su prekių importu ar eksportu. Būsite apsaugoti nuo galimų nemalonių nutikimų, tokių kaip: vagystės, krovinių sugadinimų ar sunaikinimų ir kitų rizikų. Nutikus vienam iš šių įvykių, išvengsite galimų nuostolių ir ginčų su partneriais, bus apmokėtos papildomos išlaidos, susijusios su krovinio gelbėjimu. Draudimas taikomas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

Vežėjų civilinės atsakomybės draudimAS

Net ir būnant profesionalu, gyvenime pasitaiko visokių staigmenų. Papildomų rūpesčių išvengti padės civilinės atsakomybės draudimas, kuris apima nuostolius, patirtus dėl krovinio sugadinimo, sunaikinimo ar praradimo. Taip pat finansinius nuostolius, patirtus dėl neįvykdytų ar netinkamai įvykdytų įsipareigojimų, bei krovinio gelbėjimo, teisinių išlaidų.

Draudimas verlsui Driežas
Draudimo brokeris Driežas

Motyvaciniai draudimai - Pensijų, gyvybės kaupiamieji, sveikatos draudimai

Norite tapti patraukliu darbdaviu ir pritraukti kvalifikuotus darbuotojus? Pasirinkite motyvaciją skatinančius draudimus! Jų gali būti įvairių, tad rinkitės Jūsų ir įmonės viziją geriausiai atspindinčius variantus. Suteikdami darbuotojui sveikatos draudimą, pasirūpinsite, jog jis turės galimybę investuoti į savo savijautą, ko pasekoje, bus produktyvesnis, rečiau reikės nedarbingumo. 

Daugelis dirbančiųjų šiuo metu papildomai kaupia II ir III pakopos pensijų kaupimo fonduose. Prisidėdami prie šio kaupimo leisite suprasti, kad rūpinatės savo darbuotojo ateitimi. Galėsite laisvai nuspręsti įmokų dydžius, padaryti juos kintančiais – taip skatinant darbuotojų norą kuo ilgiau dirbti Jūsų įmonėje. 

Suteikus gyvybės kaupiamąjį draudimą, bus kaupiama tam tikra pinigų suma, kurią darbuotojas galės atsiimt išdirbus nustatytą laiką. Tuo pačiu jis bus apdraudžiamas nuo ligų, traumų ir mirties. Rūpindamiesi socialine darbuotojo gerove skatinsite jo lojalumą įmonei, tuo pačiu turėdami naudos ir sau, kadangi mokėsite mažesnį pelno mokestį.